Bu gün ölkəmizin ictimai-siyasi həyatında mühüm və əlamətdar bir hadisə baş verdi. Çox hörmətli Günay xanım Ağamalının Ana Vətən Partiyasının sədri seçilməsi hər bir partiya üzvü, eyni zamanda dövlətinə və xalqına bağlı insanlar üçün böyük qürur mənbəyidir.
Günay xanımın bu məsuliyyətli və şərəfli vəzifəyə layiq görülməsi onun uzun illər ərzində göstərdiyi prinsipial mövqe, yüksək təşkilatçılıq bacarığı, dövlətçilik dəyərlərinə sədaqəti və xalqa xidmət yolunda atdığı ardıcıl addımların məntiqi nəticəsidir. Bu etimad eyni zamanda Ana Vətən Partiyasının gələcək inkişafına, möhkəmlənməsinə və cəmiyyətimizdəki rolunun daha da artmasına olan inamın göstəricisidir.
Ana Vətən Partiyası hər zaman Azərbaycan dövlətinə, müstəqilliyinə və milli maraqlarına sədaqətlə xidmət edən, xalqın səsinə çevrilən bir siyasi təşkilat olmuşdur. Belə bir partiyanın sədri olmaq həm böyük məsuliyyət, həm də ali missiyadır. Əminik ki, Günay xanım Ağamalı bu ağır, lakin şərəfli yolda öz qətiyyəti, müdrikliyi və siyasi uzaqgörənliyi ilə partiyanı yeni uğurlara aparacaq.
Mən Səmil Şahlar oğlu olaraq fəxr edirəm ki, dövlətinə və xalqına sədaqətlə xidmət edən Ana Vətən Partiyasının üzvüyəm. Bu gün partiyamızın qazandığı bu uğur hər birimizin uğurudur. Qarşıda bizi daha böyük nailiyyətlər, daha möhkəm birlik və daha güclü Ana Vətən gözləyir.
Hörmətli Günay xanıma bu məsuliyyətli vəzifədə möhkəm cansağlığı, tükənməz enerji, uğurlu qərarlar və parlaq fəaliyyət arzulayıram. Qoy atdığınız hər addım dövlətimizin güclənməsinə, xalqımızın rifahına və Ana Vətən Partiyasının daha da yüksəlməsinə xidmət etsin.
Uğurlarınız bol, yolunuz açıq olsun!
Hörmətlə: